Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą firmę, a właściwie dwie firmy działające w stałej współpracy:

  • FLIZ - KOM - założona w 1994 roku i prowadzona przez Mirosława Saczkę.
  • FLIZ - KOM SPAELEMENTS założona w 2008 roku i prowadzona przez inż. Piotra Saczkę.

Jesteśmy profesjonalna rodzinną firmą budowlaną z wieloletnimi tradycjami, posiadającą duże doświadczenie w prowadzeniu prac związanych z budową i wykończeniem basenów, łaźni parowych oraz SPA.

Wykonujemy dla państwa baseny i SPA, prywatne oraz komercyjne. Podejmujemy wszystkie wyzwania, które dla innych firm nie są możliwe do zrealizowania np. Jesteśmy wykonawcami basenu z najsilniejszą na Świecie wodą siarczkową BASENY MINERALNE SOLEC-ZDRÓJ.

Do naszych prac wykorzystujemy nowoczesne technologie i materiały renomowanych firm, które w połączeniu z rzetelnością i wysokimi kwalifikacjami naszych pracowników gwarantują klientom otrzymanie usługi na najwyższym poziomie. Do zalet należy także szeroki wachlarz proponowanych usług. W naszej firmie zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowników solidnie przygotowanych do wykonywanego zawodu. Nasi pracownicy to grupa fachowców która w wieloletniej praktyce zapoznała się z różnorodnymi problemami powstającymi w trakcie realizacji robót związanych z budową basenów i SPA. Firma kształci, także pracowników młodocianych, którzy po zakończonej nauce w naszej firmie powiększają grono wykwalifikowanego personelu.

Współpracujemy z grupą doskonałych architektów, firmami handlowymi, oraz firmami techniki basenowej, co powoduje, że nasi klienci otrzymują kompleksowo wykonaną usługę od doradztwa, poprzez projekt do realizacji przedsięwzięcia. Świadczymy usługi na terenie Polski południowej, ale również na pozostałym obszarze kraju (baseny, łaźnie parowe, SPA).

Jesteśmy rekomendowaną firmą wykonawczą przez: DELFIN Technika Basenowa, oraz JP sp. z o.o. Centrum Techniki Basenowej

Zapraszamy do współpracy, zapewniamy terminowe i jakościowe wykonanie powierzonych prac, na które udzielamy gwarancji.

Z poważaniem Piotr Saczka