Prysznic wrażeń spa elements - producent

Natrysk wrażeń

Prysznic Wrażeń jest to atrakcja do SPA, która wprowadza w błogi stan odprężenia i relaksu za pomocą efektów wodnych, muzyki, zmiennej barwy oświetlenia, oraz zapachu dobranego do poszczególnych programów. Prysznic wrażeń zapewnia niezapomniane przeżycia podczas kąpieli, które realizowane są przez trzy indywidualne programy. Prysznic wrażeń SPA ELEMENTS nadaje się zarówno do prywatnej rezydencji, jak i do publicznego obiektu SPA. Klienci, którzy z niego skorzystają zapamiętają go na długo i będą chcieli wrócić, żeby kolejny raz zaznać niezapomnianych doznań, które dostarcza natrysk wrażeń.

Prysznic wrażeń spa elements

Opis programów prysznica wrażeń spa elements:

TROPIKALNY DESZCZ - program ciepły, to rozkosz ciepłego deszczu i wodospadu uruchamianego w różnych sekwencjach, któremu towarzyszy egzotyczny zapach unoszący się w powietrzu. Dopełnieniem jest kojąca muzyka oraz śpiew ptaków, a także ciepła barwa oświetlenia, zmieniająca się od czerwonego do pomarańczowego. Wszystko razem tworzy klimat pozwalający na stan głębokiego relaksu i odprężenia.

SYBERYJSKA BURZA – program zimny, to orzeźwiający prysznic dla odważnych, wzbogacony efektami świetlnymi i dźwiękowymi. Energetyzująca muzyka rozbrzmiewająca z głośników z efektami grzmotów burzy, odświerzający miętowy zapach i niebieski kolor oświetlenia, postawią na nogi każdego. Atrakcje wodne, zimny deszcz, wodospad i mgła uruchamiają się naprzemiennie. W wersji PREMIUM program rozpoczyna się od uruchomienia dysz ściennych, kolejno od dołu do góry.

ZIMNO & CIEPŁO – program mieszany, wprowadza ciało w stan równowagi psychicznej, za pomocą zimnej mgły, która jest połączona z uspokajającymi odcieniami zielonego oświetlenia, do której dołącza się co kilka sekund ciepły deszcz z czerwoną barwą światła. Muzyka, szum fal, odgłosy mew, dźwięki muzyki ZEN odprężą ciało i umysł. Program ten ma również walory zdrowotne, doskonale poprawia krążenie krwi oraz hartuje organizm.


Prysznic wrażeń STANDARD - bez dysz bocznych


Prysznic wrażeń PREMIUM - z funkcją dysz bocznych


Prysznic wrażeń STANDARD i PREMIUM wyposażenie:

1. Tablica sterująca, wyposażona w sterownik automatyki, elektrozawory, dwie pompy zapachowe. W sterowniku można ustawiać wszystkie zmienne, np. czasy programów, głośność muzyki, natężenie światła, czas pracy pomp zapachowych i wiele innych.
2. Deszczownica wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej, z trzema rodzajami strumieni wodnych: deszcz, wodospad, oraz mgła. Deszczownica jest wyposażona w system anti-kalk sylikonowe wyprowadzenia strumieni, dzięki którym ograniczamy osadzanie się kamienia, a deszczownica zawsze wygląda estetycznie i czysto. Deszczownica jest wyposażona również w zintegrowane oświetlenie wielokolorowe RGB. Dodatkowym atutem jest pierścień montażowy dzięki któremu, w łatwy sposób zamontujemy ją pod sufitem.
3. Panel dotykowy szklany - estetyczny wygląd, nowoczesne rozwiązanie
4. Głośnik - wysokiej jakości
5. Sterownie dyszami ściennymi tylko w wersji PREMIUM prysznica wrażeń. Dysze zasilane oddzielnie na trzech wysokościach. Zapewnia to poprawne chłodzenie rozgrzanego ciała- od dołu do góry.

Opcje za dopłatą:

  • możliwość sterownia słuchawką prysznicową - prywatne SPA
  • dodatkowe oświetlenie RGB zsynchronizowane z oświetleniem deszczownicy.
  • zaświecanie, gaszenie białego oświetlenia deszczownicy, równocześnie z oświetleniem w pomieszczeniu SPA.

Karty katalogowe do pobrania: