Sauna-Plus VII

Opis funkcji: System automatycznego wtrysku wody z aromatem do sauny. Sauna Plus VII może być sterowana bezpośrednio ze sterownika, przez przycisk panelowy lub zegarem czasowym. Tryb pracy jest regulowany przez pokrętło na sterowniku. Cykl wtrysku, częstotliwość i ilość aromatu jest regulowana przez 3 pokrętła na sterowniku. Po uruchomieniu urządzenia występuje 20 minutowe opóźnienie w celu zapewnienia nagrzania pieca w saunie. Sygnał wyjściowy sterujący wtryskiem – 230V. Wszystkie funkcje mogą być sprawdzone poprzez przycisk test.

Sauna-Plus VII-4T

Opis funkcji: System automatycznego wtrysku wody z 4 różnymi aromatami do sauny. Żądany rodzaj aromatu jest wybierany przez Użytkownika sauny poprzez wciśnięcie odpowiedniego przycisku zamontowanego w saunie. Po każdym wtrysku urządzenie jest zablokowane na zaprogramowany czas. Ilość i intensywność aromatu jest regulowana 3 obrotowymi potencjometrami. Po uruchomieniu urządzenia występuje 20 minutowe opóźnienie w celu zapewnienia nagrzania pieca w saunie. Wszystkie funkcje mogą być sprawdzone poprzez przycisk test.

Sauna-Plus VII-3W

Opis funkcji: System automatycznego wtrysku wody z 3 różnymi aromatami do sauny. Żądany rodzaj aromatu jest wybierany na sterowniku urządzenia przez wciśnięcie przycisku. Sauna Plus VII może być sterowana bezpośrednio ze sterownika, przez przycisk panelowy lub zegarem czasowym. Tryb pracy jest regulowany przez pokrętło na sterowniku. Cykl wtrysku, częstotliwość i ilość aromatu jest regulowany przez 3 pokrętła na sterowniku. Po uruchomieniu urządzenia występuje 20 minutowe opóźnienie w celu zapewnienia nagrzania pieca w saunie. Sygnał wyjściowy sterujący wtryskiem – 230V. Wszystkie funkcje mogą być sprawdzone poprzez przycisk test.

Sauna-Plus VII-4W

Opis funkcji: System automatycznego wtrysku wody z 4 różnymi aromatami do sauny. Żądany rodzaj aromatu jest wybierany na sterowniku urządzenia przez wciśnięcie przycisku. Sauna Plus VII może być sterowana bezpośrednio ze sterownika, przez przycisk panelowy lub zegarem czasowym. Tryb pracy jest regulowany przez pokrętło na sterowniku. Cykl wtrysku, częstotliwość i ilość aromatu jest regulowany przez 3 pokrętła na sterowniku. Po uruchomieniu urządzenia występuje 20 minutowe opóźnienie w celu zapewnienia nagrzania pieca w saunie. Sygnał wyjściowy sterujący wtryskiem – 230V. Wszystkie funkcje mogą być sprawdzone poprzez przycisk test.

Oświetlenie LED RGB reflektor

Opis funkcji: Punktowy reflektor do zainstalowania w pomieszczeniu sauny. W klasie ochronnej IP65. Łatwo demontowana żarówka do wymiany z szczelną osłoną.

Sterownik oświetlenie LED RGB

sterownik oświetlenia ledOpis funkcji: Sterownik dla reflektorów punktowych LED RGB do 350 mA. Ty możesz podłączyć do 10 szt. zestawów żarówek 3×1W do sterownika RGB. Sterownik może sterować do 15 różnych programów świetlnych dla RGB punktowych np. białe (stałe), czerwone, zielone, niebieskie, czerwono-zielone zmienne, czerwono-zielono-niebieskie zmienne, błyskowe itp. Nastawa programu świetlnego jest robiona przez odpowiedni przełącznik. Opcjonalnie sterować światłem można poprzez zewnętrzny cyfrowy sterownik.
Jeżeli jest wymagane podłączenie więcej niż 10 szt. reflektorów, sterownik może być rozszerzone o moduły “slave”. Moduły są wtedy łączone w magistralę. Podłączenie umożliwia synchronizację kolorów świetlnych całości oświetlenia.

Oświetlenie liniowe

Opis funkcji: LED RGB linia oświetleniowa o napięciu 12 V. Dopuszczalna temperatura do 60oC. Łatwa i idealna do zamontowania w pomieszczeniach Sauny. Zamontowany w ramie i aluminiowym profilu. Linie światła są produkowane, testowane w długościach w zależności od indywidualnego zamówienia.

Sterownik oświetlenia LED RGB
Sterownik oświetlenia – LED RGB może sterować 6 kolorowymi żarówkami i 9 programami świetlnymi. Sterownik do LED RGB linii światła o napięciu zasilającym 12V, można podłączyć linię świateł do 5 m (maksymalnie 105W) i dodatkowo 10 punktowych reflektorów. W tym przypadku punktowe reflektory i linia świetlna działają równocześnie. Sterownik może sterować 15 różnymi programami świetlnymi. Na przykład: białe (stałe światło), czerwone, zielone, niebieskie, zmienne czerwono-zielone, zmienne niebiesko-zielone zmienne, czerwono-zielono-niebieskie zmienne, błyskowe i inne. Nastawa programu świetlnego jest robiona przez odpowiedni przełącznik. Opcjonalnie sterować światłem można poprzez zewnętrzny cyfrowy sterownik.