PL (+48) 501-896-691

Program 1 – Zabawa Wodą
Program zaczyna się od zimnej Mgły i bardzo drobnych kropelek deszczu. Aromat świeżej mięty napełnia powietrze. Oświetlenie zmienia się w jasne rozbłyski. Można usłyszeć szum fal. Wtedy dozowany jest zimny Deszcz-Mżawka. Później Mżawka zostaje wyłączona i zaczyna się zimny ulewny deszcz. Ulewny deszcz zamienia się w strugę wody. Po zatrzymaniu zimnego Deszczu program przełącza się na ciepłą wodę i opisane powyżej funkcje są realizowane w odwrotnym porządku. Program kończy się Mgła Wodną.

Program 2 – Tropikalny Deszcz
Program zaczyna się od ciepłego Deszczu-Mżawki. Oświetlenie zmienia się na kolor czerwono-zielony. Owocowy aromat czuć w powietrzu. Możesz usłyszeć ćwierkanie ptaków. Po delikatnym Deszczu-Mżawce nadchodzi intensywna, ciepła, ulewa Tropikalna. Po okresie Tropikalnego Deszczu program kończy się ciepłym delikatnym Deszczem.

Program 3 – Mediterran
Po naciśnięciu przycisku startuje zimny Deszcz-Mgły. Oświetlenie zmienia się na czerwono-zielono-niebieskie kolory. Możesz usłyszeć burzę. Po pewnym czasie nadchodzi ciepły Deszcz-Mżawka. Następnie zimna Mgła ustępuje i tylko ciepły Deszcz-Mżawka jest natryskiwany na Użytkownika.

ZabawaWodąID1