Program 1 – Tropikalny Deszcz
Program zaczyna się od ciepłego Deszczu-Mżawki. Światło zmienia się z koloru białego na czerwony. Możesz usłyszeć ćwierkanie ptaków. Wtedy wzmaga się opad ciepłego deszczu. Owocowy aromat napełnia powietrze. Oświetlenie zmienia kolor na żółty.

Teraz dodatkowo dodany jest zimny Deszcz-Mżawka. Oświetlenie zmienia się na czerwono-zielony kolor. Wtedy zimny Deszcz-Mżawka zatrzymuje się i pada ciepły aromatyzowany Deszcz. Po przejściu programu zapala się znowu białe światło, a instalacja jest automatycznie opróżniana.

Program 2 – Tropikalny Sztorm
Po naciśnięciu przycisku zaczynają padać ciepłe krople Deszczu-Mżawki. Kolor oświetlenia zmienia się z białego na czerwony. Możesz usłyszeć burzę. Po chwili zbliża się burza. Zimna mgła ochładza temperaturę. Świeży aromat mięty napełnia powietrze. Światło zmienia się na kolor zielony. Ciepły Deszcz-Mżawka ustaje, a zimna mgła trwa nadal. Teraz dodatkowo zaczyna padać ciepły Tropikalny Deszcz-Mżawka. Światło rozjaśnia się. W ostatnim kroku programu burza się kończy. Pali się czerwone światło i kropi ciepły deszcz.

Pobierz PDF