Program działania

syberyjska nocProgram 1: Prysznic Mgły z aromatem
Po uruchomieniu urządzenia (włączeniu), światło z koloru białego zmienia się na kolor niebieski. Zaczyna być rozpylana drobnymi kropelkami mgła. Świeży zapach mięty napełnia powietrze. Można usłyszeć w oddali szum morskich fal. Na zakończenie programu kolor światła zmienia się z powrotem na biały, a dozowanie mgły i dźwięk zostają wyłączone.

Program 2: Tropikalny Deszcz
Po uruchomieniu urządzenia (włączeniu), światło z koloru białego zmienia się na kolor czerwony. Mocny Tropikalny Deszcz o owocowym smaku bębni dużymi kroplami na użytkownika kąpieli. Ty możesz usłyszeć śpiew ptaków. Na zakończenie programu kolor światła zmienia się z powrotem na biały, a deszczu i dźwięk zostają wyłączone.

Program 3: Zimne Boczne Dysze
Po uruchomieniu urządzenia (włączeniu), światło z koloru białego zmienia się na kolor zielony. Zimne boczne dysze masują użytkownika kąpieli. Ty słyszysz odgłos alpejskiej zatoczki. Na zakończenie programu kolor światła zmienia się z powrotem na biały, a dysze i dźwięk zostają wyłączone.

Program 4: Syberyjska Noc
Program zaczyna się od ciepłego Tropikalnego Deszczu i zielonego światła. Ty słyszysz odgłos śpiewających ptaków. Następnie jest dodana mgła do Tropikalny deszczu i pracują razem. Miętowy orzeźwiający aromat wypełnia powietrze. Oświetlenie prysznica zmienia się na kolor czerwono-zielony. W końcowym kroku programu Mgła wodna ustaje. Zimne boczne dysze pracują razem z ciepłym Tropikalnym Deszczem. Oświetlenie zmienia się na błyski błyskawic. Następnie na koniec programu oświetlenie znowu robi się jasne, a boczne dysze i Tropikalny deszcz zostają wyłączone.

SyberyjskaNocSeD4