PL (+48) 501-896-691

Program działania (funkcje):

Program 1: Prysznic Mgły z aromatem
Po uruchomieniu urządzenia (włączeniu), światło z koloru białego zmienia się na kolor niebieski. Zaczyna być rozpylana drobnymi kropelkami mgła. Świeży zapach mięty napełnia powietrze. Można usłyszeć w oddali szum morskich fal. Na zakończenie programu kolor światła zmienia się z powrotem na biały, a dozowanie mgły i dźwięk zostają wyłączone.

Program 2: Zimna Mżawka
Po uruchomieniu urządzenia (włączeniu), światło z koloru białego zmienia się na kolor niebieski. Zimnymi gładkimi kroplami deszczu użytkownik jest spryskiwany. Na zakończenie programu oświetlenie powraca do koloru białego a deszcz i muzyka zostają wyłączone.

Program 3: Zimne Boczne Dysze
Po uruchomieniu urządzenia (włączeniu), światło z koloru białego zmienia się na kolor zielony. Zimne boczne dysze masują użytkownika kąpieli. Ty słyszysz odgłos alpejskiej zatoczki. Na zakończenie programu kolor światła zmienia się z powrotem na biały, a dysze i dźwięk zostają wyłączone.

Program 4: Polarny Błysk
Program zaczyna się od zimnych Bocznych Dysz i zielonego światła. Ty słyszysz odgłos alpejskiej zatoczki. Następnie zaczyna padać odświeżająca Mgła i dodane są również Boczne Dysze. Miętowy orzeźwiający aromat wypełnia powietrze. Oświetlenie prysznica zmienia się na kolor niebiesko-zielony. W końcowym kroku programu Mgła wodna ustaje. Zimne Boczne dysze pracują razem z Zimną Mżawką. Oświetlenie na koniec programu wraca z powrotem na kolor biały, boczne dysze, Deszcz Mżawki i muzyka zostaje wyłączona.

Pobierz PDF