Program 1: Prysznic Mgły z aromatem
Po uruchomieniu urządzenia (włączeniu), światło z koloru białego zmienia się na kolor niebieski. Zaczyna być rozpylana drobnymi kropelkami mgła. Świeży zapach mięty napełnia powietrze. Można usłyszeć w oddali szum morskich fal. Na zakończenie programu kolor światła zmienia się z powrotem na biały, a dozowanie mgły i dźwięk zostają wyłączone.

Program 2: Tropikalny Deszcz
Po uruchomieniu urządzenia (włączeniu), światło z koloru białego zmienia się na kolor czerwony. Mocny Tropikalny Deszcz o owocowym smaku bębni dużymi kroplami na użytkownika kąpieli. Ty możesz usłyszeć śpiew ptaków. Na zakończenie programu kolor światła zmienia się z powrotem na biały, a deszczu i dźwięk zostają wyłączone.

Program 3: Boczne Dysze
Po uruchomieniu urządzenia (włączeniu), światło z koloru białego zmienia się na kolor zielony. Ciepłe boczne dysze masują użytkownika kąpieli. Ty słyszysz odgłos alpejskiej zatoczki. Na zakończenie programu kolor światła zmienia się z powrotem na biały, a dysze i dźwięk zostają wyłączone.

Program 4: Północny deszcz
Program zaczyna się od ciepłych bocznych dysz i zielonego światła. Ty słyszysz odgłos alpejskiej zatoczki. Następnie pada tropikalny deszcz grubymi kroplami razem z bocznymi dyszami. Miętowy żywy aromat wypełnia powietrze. Oświetlenie zmienia się na kolor zielono-niebieski. W końcowym kroku programu Mgła wodna ustaje. Rozpylane zaczynają ciepłe boczne dysze razem z ciepłym Tropikalnym deszczem. Oświetlenie zmienia się na czerwono-zielony kolor. Następnie na koniec programu oświetlenie znowu robi się jasne, a dysze mgły i Tropikalny deszcz zostają wyłączone.

Pobierz PDF