Program działania (funkcje):

Program 1 – Mgła Wodna z aromatem
Po naciśnięciu przycisku, zimny Deszcz Mgły jest rozpylany drobnymi kroplami na Użytkownika. Świeży zapach mięty napełnia powietrze. Oświetlenie zmienia się z koloru białego na niebieski. Można usłyszeć burzę. Po zakończeniu program zapala się znowu światło, a instalacja jest automatycznie opróżniana.

Program 2 – Karaibski Sztorm
Po naciśnięciu przycisku zaczyna padać ciepły deszcz. Oświetlenie zmienia się na kolor czerowno-niebieski. Można usłyszeć ćwierkanie ptaków. Następnie zaczyna padać grubymi kroplami ciepły Tropikalny Deszcz. Owocowy aromat napełnia powietrze. Wtedy deszcz słabnie i pada delikatnie. Potem program kończy się zapaleniem światła i automatycznym opróżnieniem instalacji.

Pobierz PDF

Program 3 – Ocean
Program zaczyna się od ciepłego Deszczu-Mżawki. Oświetlenie zmienia się na czerwono-zielony kolor. Można usłyszeć nadchodzącą burzę. Natępnie rozpylana jest zimna odświeżająca Mgła. Świeży aromat mięty rozchodzi się w powietrzu. W ostatnim kroku programu zimna mgła jest zastąpiona przez ciepły Tropikalny Deszcz. Program kończy się zapaleniem białego światła i automatycznym opróżnieniem instalacji.

Program 4 – Tropikalny Deszcz z aromatem
Po naciśnięciu przycisku, na początek zaczyna padać grubymi kroplami ciepły Tropikalny Deszcz. Oświetlenie zmienia się z koloru białego na czerwone. Owocowy aromat napełnia powietrze. Program kończy się zapaleniem białego światła i automatycznym opróżnieniem instalacji.