Program 1: Tropikalny Deszcz
Po uruchomieniu urządzenia (włączeniu), światło z koloru białego zmienia się na kolor czerwony. Mocny Tropikalny Deszcz o owocowym smaku bębni dużymi kroplami na użytkownika kąpieli. Żywy aromat napełnia powietrze. Ty możesz usłyszeć śpiew ptaków. Na zakończenie programu kolor światła zmienia się z powrotem na biały, a deszczu i dźwięk zostają wyłączone.

Program 2: Prysznic mgły
Po uruchomieniu urządzenia (włączeniu), światło z koloru białego zmienia się na kolor niebiesko- zielony. Zaczyna być rozpylana zimna mgła z zapachem mięty, chłodzący aromat wypełnia powietrze. Można usłyszeć w oddali szum morskich fal. Na zakończenie programu kolor światła zmienia się z powrotem na biały, a dozowanie mgły i dźwięk zostają wyłączone.

Program 3: Niagara Deszcz
Program zaczyna się od zimnego, odświeżającego Prysznica Mgły i niebieskiego światła. W odległości słyszysz dźwięk fal i morza. Następnie zaczyna padać gładkimi kroplami ciepły Tropikalny Deszcz i dodatkowo zaczyna padać zimna mgła. Oświetlenie zmienia kolor na czerwono-zielony. W ostatnim kroku programu ciepły Tropikalny Deszcz zatrzymuje się i program kończy z zimną Mgłą i niebieskim światłem. Na zakończenie programu oświetlenie zmienia się z powrotem na jasne, a mgła i dźwięk zostają wyłączone.

Pobierz PDF