Program 1: Tropikalny Deszcz z aromatem
Po uruchomieniu urządzenia (włączeniu), światło z koloru białego zmienia się na kolor czerwony. Mocny Tropikalny Deszcz o owocowym smaku bębni dużymi kroplami na użytkownika kąpieli. Owocowy aromat napełnia powietrze. Ty możesz usłyszeć śpiew ptaków. Na zakończenie programu kolor światła zmienia się z powrotem na biały, a deszczu i dźwięk zostają wyłączone.

Program 2: Prysznic Mgły
Po uruchomieniu urządzenia (włączeniu), światło z koloru białego zmienia się na kolor niebiesko. Zaczyna być rozpylana drobnymi kropelkami mgła. Można usłyszeć w oddali szum morskich fal. Na zakończenie programu kolor światła zmienia się z powrotem na biały, a dozowanie mgły i dźwięk zostają wyłączone.

Program 3: Boczne Dysze
Po uruchomieniu urządzenia (włączeniu), światło z koloru białego zmienia się na kolor zielony. Ciepłe boczne dysze masują użytkownika kąpieli. Ty słyszysz odgłos alpejskiej zatoczki. Na zakończenie programu kolor światła zmienia się z powrotem na biały, a dysze i dźwięk zostają wyłączone.

Program 4: Karaibski Sztorm
Program zaczyna się od ciepłych bocznych dysz i zielonego światła. Ty słyszysz odgłos alpejskiej zatoczki. Następnie pada tropikalny deszcz grubymi kroplami razem z bocznymi dyszami. Owocowy żywy aromat wypełnia powietrze. Ty słyszysz odgłos nadchodzącej burzy i widzisz błyskawice. W końcowym kroku programu burza kończy się. Tropikalny deszcz kończy się i zimna mgła jest rozpylana razem z ciepłymi bocznymi spryskiwaczami. Oświetlenie zmienia się na kolor zielono-niebieski i można znowu usłyszeć odgłos alpejskiej zatoczki. Następnie na koniec programu oświetlenie znowu robi się jasne, a dysze mgły, boczne dysze i dźwięk zostają wyłączone.

Karaibski Sztorm