Działanie natrysków Shower Tec umożliwia: sterowanie natryskiem ciepłej i zimnej wody, dozowaniem aromatu, efekty świetlne i dźwiękowe. Modułowa koncepcja umożliwia dostosowanie rozwiązań do konkretnych potrzeb. Parametry programów są regulowane i nastawiane potencjometrami. Pompy dozujące umożliwiają precyzyjne dawkowanie substancji zapachowych, a niski poziom hałasu jest uzyskiwany dzięki precyzyjnie działającym dyszom i zaworom. Wszystkie elementy (pompy, rury sterowniki) są dostarczane w komplecie na niebieskiej płycie PP gwarantując prosty i szybki montaż.

Panele natryskowe

Panel natryskowy do zamontowania na suficie umożliwiający instalowanie: dysz do efektów wodnych, głośników muzyki i oświetlenia LED .

Panel sterujący – płyta PP

Wszystkie zestawy są zmontowane na niebieskiej płycie PP. Rodzaje: Prysznic Mgły W2, Tropikalny Deszcz W2, Kąpiel w Aromacie ESB-11, Przelotny Deszcz W3, Przelotny Deszcz WK4 ciepło/zimno, Deszcz Niagary SeD1-2K, Deszcz Niagary SeD1-3K, Karaibski Sztorm SeD2, Północny Deszcz SeD3, Syberyjska Noc SeD4, Polarny Błysk SeD5, Tropik SeD6, Ocean Atlantycki RA1, Tropikalna Burza RA2, Zabawa Wodna ID1.
np. Syberyjska Noc SeD4

Program 1 – Mgła Wodna z aromatem
Po naciśnięciu przycisku, zimna Deszcz Mgły jest rozpylany bardzo drobnymi kroplami na Użytkownika. Świeży zapach mięty napełnia powietrze. Oświetlenie z białego koloru zmienia się na niebieskie. Po przejściu programu zapala się znowu białe światło, a instalacja jest automatycznie opróżniana.

Program 2 – Tropikalny Deszcz
Po naciśnięciu przycisku, zaczyna gęsto kropić ciepły Tropikalny Deszcz. Oświetlenie podczas kąpieli zmienia się z białego światła na czerwone. Po zakończeniu programu światło powraca do koloru białego.

Program 3 – Boczne Spryskiwacze
Po wejściu Użytkownika zostaje on spryskany przez boczne spryskiwacze ciepłym strumieniem. Odpowiednio oświetlenie podczas kąpieli zmienia się z koloru białego na zielony.

Program 4 – Syberyjska Noc
W pomieszczeniu zgaszone jest światło. Program zaczyna się od ciepłego Tropikalnego deszczu i czerwonego światła. Następnie dozowana jest zimna aromatyczna Mgła z niebieskim światłem i dodatkowo ciepły Tropikalny Deszcz. W ostatnim kroku programu zimna mgła zatrzymuje się i włączają się zimne boczne spryskiwacze z zielonym światłem do Tropikalnego Deszczu. Po przejściu programu zapala się znowu białe światło, a instalacja jest automatycznie opróżniana.

Sterowniki przyciskowe

Sterowniki przyciskowe PIEZO
z podświetleniem lub bez, 1-polowe, 2-polowe,3-polowe i 4-polowe do zamontowania wewnątrz kabiny. Przyciski sterujące do natrysku są wykonane na płycie aluminiowej i dostarczane z przewodami i wtyczkami. Muszą być one połączone ze sterownikiem.

Dysze wodne


Oświetlenie

reflektor led
LED RGB reflektor – montowany w osłonie – punktowy do zastosowania zwłaszcza w pomieszczeniach Wellness, w klasie ochrony IP65. Łatwo demontowana żarówka do wymiany z szczelną osłoną.

sterownik oświetlenia

Sterownik oświetlenia – LED RGB może sterować 6 kolorowymi żarówkami i 9 programami świetlnymi.

zestaw muzyczny

Zestaw muzyczny
Karta muzyczna MP3 – moduł jest sterowany elektronicznie, a dźwięk jest zarejestrowany na karcie pamięci o pojemności 64 MB.

wodoodporny głośnik muzyczny

Wodoodporny głośnik muzyczny – szerokopasmowy z plastikową membraną, odporny na wilgoć i korozję.